Blog

Znajdziesz tu stale aktualizowaną bazę wiedzy, a także aktualności prosto z biura Offsite. Jeśli chcesz być na bieżąco z publikacjami, koniecznie polub i obserwuj nasz profil w portalu Facebook.

PS – My już Cię lubimy! :)

Wszystkie

Wiedza

Case study

Publicystyka

Link building case study #3 – e-commerce meblowy

Zobacz jak udało nam się w ciągu dwóch lat zwiększyć widoczność portalu o ponad 1000%. Link building w praktyce, know-how i mięso.

Link building - kompendium wiedzy 2022

Pozwól, że nie będę tłumaczył, czym jest link sam w sobie. Codziennie korzystamy z Internetu, każdego dnia spotykamy linki, hiperłącza, odnośniki, odsyłacze czy jak je można jeszcze nazwać. Mogą być czystym adresem URL albo być schowane pod anchorem. Mogą

Trendy na 2021: do czego służą nam dziś social media?

Epidemia Covid –19 wpłynęła na to, że większość doby pozostajemy głównie w domach, co przekłada się na zmiany w postrzeganiu i użytkowaniu mediów społecznościowych. Według prognoz w 2021 będziemy walczyć z dezinformacją, korzystać przede wszystkim z...

Case Study #2 Link building w branży nieruchomości

Kolejny wpis z serii case study. Tym razem pokazujemy, że dobrze zaplanowane działania przynoszą rezultaty nawet przy niewielkim budżecie.

Case study #1 – Branża Medyczna

Pierwszy (i nie ostatni) artykuł z serii Case study. w pierwszej kolejności strona z szeroko pojętej branży medycznej. 2 lata pracy, 300 pozyskanych linków, sukces.

Czy pozyskiwanie linków do strony to już konieczność? Tak!

Jeszcze chwilę temu link building uznawany był za temat tabu. Obecnie coraz częściej wychodzi na salony. Udział prelekcji i prezentacji na poruszających temat.

Szybka pisanka #1 Wnioski po webinarium Surfer SEO.

Jesteśmy świeżo po webinarze Surferów o linkach i mamy kilka przemyśleń. Obrany przez nas kurs na wysokie pozycję po raz kolejny został potwierdzony, tak więc wszystkie ręce na pokład i bezpiecznie do celu.

Typy i techniki zdobywania linków – kompendium wiedzy.

Linki – potrzebne każdej stronie, występujące wszędzie. Łączą ze sobą cały Internet, w skomplikowaną siatkę i warto w tej siatce się znaleźć. Jak mogę sobie w tym pomóc? Linkować, a linkować można na wiele sposobów.