Pełny outsourcing działań off-site

Dodaj projekt, określ budżet i - jeśli posiadasz - to przekaż nam wytyczne. My zajmiemy się resztą. Przeanalizujemy stronę, jej profil linkowy, znajdziemy słabe punkty i możliwości do działania. Zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania i jeśli otrzymamy Twoją akceptację rozpoczniemy prace. Dzięki naszej platformie będziesz posiadał wgląd na jakim etapie aktualnie się znajdujemy, a na koniec otrzymasz możliwość pobrania raportu z Twoim logo.

Wiesz czego chcesz i szukasz rzetelnego wykonawcy? W łatwy sposób możesz zamówić kampanię link buildingową, dobierając dokładną ilość konkretnych typów linków. Jeśli chciałbyś dodatkowo skonsultować swój wybór czy uzgodnić dokładne wytyczne - służymy pomocą.

Działania link buildingowe

Outreach

Szukasz wykonawcy do pozyskania linków zagranicznych? Mamy odpowiednie narzędzia i wiedzę do przeprowadzenia kampanii zagranicznych, zajmiemy się również zatrudnieniem odpowiednich osób ze znajomością danego języka. A może chciałbyś pozyskać linki konkurencji? Warto zweryfikować jakie działania podejmuje rynkowy rywal. Zbadamy działania konkurencji, określimy ich schemat działania i postaramy się podebrać to co najlepsze. Działasz w nietypowej branży? Branży, która nie pozwala w łatwy sposób pozyskać linki? Zobaczymy co da się zrobić, ustalimy budżet i pozyskamy to co najlepsze unikając farm linków.

Prowadzisz działania lub ktoś je prowadził dla Ciebie? Nie osiągasz za pomocą linków oczekiwanych efektów? Możemy przeanalizować aktualnie prowadzone działania, wytypować słabe punkty, zasugerować linki do usunięcia lub do zgłoszenia za pomocą Disavow tool. Doradzimy również dalszy kierunek działań off-site’owych.

Audyt profilu linkowego

Działania content marketingowe

Artykuły sponsorowane to jedne z najbardziej uniwersalnych linków, a inteligentnie prowadzone działania content marketingowe przynoszą naprawdę wybitne rezultaty. Absolutnie nie zależy nam na jak największej bazie w której trudno się odnaleźć, nawiązujemy współpracę wyłącznie z wartościowymi wydawcami, na których sami chcielibyśmy opublikować artykuły. Kampanie możesz zaplanować sam bądź skonsultować z nami.

Zaplecze SEO może być efektywne, natomiast trzeba je odpowiednio zrealizować. W pierwszej kolejności przechwycić odpowiednie domeny, postawić rzeczywiście wyglądającą stronę, podpiąć Social Media oraz wypełnić zaplecze odpowiednią treścią. Pozostaję odpowiednie podlinkowanie zaplecza oraz stały ich rozwój.

Zaplecze SEO