Pełny outsorcing działań off-site

Chcesz, aby o Twoją stronę internetową zadbał nasz zespół? Zobacz jakie to proste! Wystarczy, że dodasz projekt do naszego autorskiego panelu i określisz budżet jaki chcesz przeznaczyć na kampanię. Możesz przekazać nam również dodatkowe, własne wytyczne, a my zajmiemy się resztą. Przeanalizujemy stronę, zbadamy jej profil linkowy i odnajdziemy wszelkie słabe punkty. Otrzymasz od nas gotowy plan działań, a gdy go zaakceptujesz, rozpoczniemy jego wdrażanie. Dzięki naszej platformie możesz na bieżąco sprawdzać, na jakim etapie znajduje się Twój projekt. Po jego zakończeniu będziesz mieć możliwość pobrania raportu (również w wersji white label).

Działania link buildingowe

Wiesz czego chcesz i szukasz rzetelnego wykonawcy? Teraz możesz w wygodny sposób zamówić kampanię linkbuildingową i wybrać dokładną liczbę linków konkretnego rodzaju, zupełnie tak, jakbyś robił zakupy w sklepie. Chcesz skonsultować swój wybór lub uzgodnić go ze specjalistą? Służymy pomocą.

Outreach zagraniczny i pozyskanie linków konkurencji

Budowanie solidnego profilu linków (szczególnie za granicą) może wymagać sięgnięcia po wysokiej jakości linki ze stron obcojęzycznych. Posiadamy wszelkie narzędzia i wiedzę, niezbędne do zdobywania linków ze stron z wybranymi rozszerzeniami domen, które zawierają treści w wybranym przez Ciebie języku. Docieramy do stron, których nie znajdziesz w ofercie konkurencji. Jeśli jednak dany link będzie wyjątkowo korzystny dla Twojej strony, wówczas zaproponujemy Ci cenę niższą niż inne firmy w branży.
Chcesz wyprzedzić konkurencję? Pozwól, że przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy audyt backlinków Twoich rynkowych rywali i weźmiemy z niego to co najlepsze dla Ciebie. Działasz w nietypowej branży, która nie pozwala na łatwe pozyskiwanie linków? Określ budżet dla projektu, a my pozyskamy dla Ciebie możliwie najlepsze linki, omijając oczywiście farmy linków.

Audyt profilu linkowego

Prowadzisz działania lub ktoś je prowadził dla Ciebie? Nie osiągasz za pomocą linków oczekiwanych efektów? Możemy przeanalizować aktualnie prowadzone działania, wytypować słabe punkty, zasugerować linki do usunięcia lub do zgłoszenia za pomocą Disavow tool. Doradzimy również dalszy kierunek działań off-site’owych.

Działania content marketingowe

Na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy szeroką bazę wydawców, która umożliwia publikowanie artykułów sponsorowanych na wysokiej jakości portalach internetowych. Dobrze prowadzone działania content marketingowe to klucz do pozyskania mocnych linków zewnętrznych oraz promocji marki na stronach branżowych. Nawiązujemy współpracę wyłącznie z wartościowymi wydawcami stron, na których sami chcielibyśmy publikować artykuły. Zależy nam bowiem na tym, by nasza baza była najlepszą, choć niekoniecznie największą. Stawiamy jakość ponad ilość, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję stosowania najlepszych praktyk w link buildingu i content marketingu.

Zaplecze SEO

Aby uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania stron naszych klientów, tworzymy również zaplecza SEO. Nie są to jednak niskiej jakości strony wypełnione preclową treścią, lecz sieć rzeczywistych, branżowych portali internetowych skrupulatnie budowana przez naszych specjalistów. Wkładamy wiele pracy w przygotowanie zaplecza, które wyróżniają silne domeny, zoptymalizowane treści i mocny profil linkowy. Nasze portale zapleczowe nie różnią się niczym od realnych witryn. Mają również własne profile w mediach społecznościowych i są stale rozwijane, tak aby linkowanie do strony klienta z zaplecza SEO było maksymalnie efektywne.