Autorski panel

Musimy przyznać, że trudno jest nam jednoznacznie określić czym dokładnie jest Off-site. Z pewnością zespołem specjalistów, jednak nie nazwalibyśmy się agencją. „Narzędzie” byłoby nieco lepszym określeniem, gdyby nie fakt, że pracują tu (całkiem) żywi ludzie :) Platforma? Nie, to też nie jest dobre słowo. Jesteśmy po prostu Waszymi kolegami z branży i partnerami w biznesie. Stworzyliśmy kilka użytecznych rozwiązań, dzięki którym działania link buildingowe będą efektywniejsze i przyjemniejsze.

Przez lata obecności w branży mieliśmy okazję dokładnie ją poznać. Jest wspaniała, ale posiada swoje mankamenty. Problemy, z którymi postanowiliśmy się uporać, a środkiem do celu było napisanie autorskiej platformy. Autorski panel nie tylko usprawnia pracę nad wieloma projektami naszych klientów, ale także daje Ci możliwość monitorowania zleconych prac oraz bezpośredniego wprowadzania zmian i wytycznych. Jest on niezawodnym systemem zarządzania projektami, a także platformą, która ułatwia komunikację i przyspiesza wiele procesów. To narzędzie o ogromnym potencjale, którego powstanie było dla nas punktem przełomowym. Prace nad panelem nie zakończyły się jednak wraz z jego oficjalnym uruchomieniem. Ciągle wdrażamy kolejne funkcjonalności, tak aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał i ułatwić Ci osiąganie zaplanowanych efektów.

Monitorowanie środków wydanych na kampanie linkbuildingowe jeszcze nigdy nie było tak proste! Możesz zdecydować się na rozliczanie usługi za pomocą faktury pro forma lub skorzystać z szybkich płatności. Posiadasz stały budżet na działania off-site? Użyj panelu, by zasilić swoje saldo określoną kwotą i wygodnie podziel środki na wybrane przez siebie projekty. Jeżeli prowadzisz agencję i potrzebujesz dostępów również dla swoich pracowników, nasz panel umożliwia utworzenie dodatkowych subkont pracowniczych do konta głównego.

Nasza platforma zbudowana jest na zasadzie projektów, które dodajesz samodzielnie. Wpisz domenę, dla której potrzebujesz wsparcia off-site i zaznacz jakie działania chcesz nam zlecić. Masz również możliwość konsultacji projektu online - wprost z panelu - tak abyś mógł omówić wytyczne kampanii ze specjalistą, zadać pytanie lub po prostu pogawędzić z kolegami z branży w trakcie korzystania z panelu :) Stworzenie projektu trwa jedynie chwilę, a Ty zyskujesz czas i pewność, że Twoja kampania jest w dobrych rękach. W panelu możesz również śledzić wyrażane procentowo postępy prac, a także pobierać raporty częściowe.

Nie tylko my jesteśmy uczestnikami naszych rozmów. Nasz automatyczny pomocnik poinformuje Cię o rozpoczęciu prac, stanie ich realizacji lub możliwości pobrania raportu z działań. Bot ma też możliwość pobierania danych z naszego autorskiego Crawlera, który weryfikuje istnienie stworzonych linków i pilnuje ich obecności. Crawler rozpoczyna pracę po zakończonych działaniach i przez 14 dni pilnuje obecności stworzonych linków.

Raportujesz wykonane linki swoim klientom? Nie ma problemu. Możesz ustawić swoje logo, motto jak i kolory konkretnych elementów a następnie generować raporty pdf gotowe do przesłania do Twoich klientów. Fajnie. TLDR: White-label.

Czy to wszystko? Nie. Mamy masę pomysłów na przyszłość. A tymczasem zapraszaymy do współpracy!